My jsme Comp&Ben

Pomáháme Vám nalézt nejlepší cestu k efektivnímu a dlouhodobému řízení mzdových nákladů v souladu s Vaší business strategií. Používáme k tomu ty nejlepší nástroje z Comp&Ben oblasti.

Comp&Ben Expertiza

Přinášíme globální know-how podpořené dlouholetou praxí, které nám umožňuje poskytovat unikátní řešení, ceněné našimi klienty a uznávané akademickým světem. Jsme hrdí na to, že můžeme naši expertizu sdílet s našimi klienty a studenty.


Comp&Ben Řešení

Stavíme systémy odměňování, které umí efektivně řídit Vaše mzdové náklady a udrží Vaše zaměstnance motivované. Náš unikátní přístup propojuje dlouhodobé řízení mzdových nákladů s Vaší business strategií. Naše komplexní řešení v sobě spojuje 3 hlavní služby: analýzu řízení mzdových nákladů a tržní benchmark; nastavení strategie a design systému odměňování včetně implementace; change management aktivity, zejména edukaci a interní komunikaci.


Comp&Ben Edukace

Zajišťujeme odborné kurzy pro seniorní a liniové manažery, HR profesionály a C&B manažery. Kurzy jsou vyučovány přímo námi, seniorními partnery BDA, a to v prostorách klienta, nebo na akademické půdě. Vycházíme z našich praktických zkušeností a ukazujeme šírší vazbu na business. Kurzy lze upravit na přání klienta.


Akademická půda

Úzce spolupracujeme s akademickým světem a zabýváme se vývojem nových postupů, které zkvalitňují a zlepšují řízení firem. Propagaci oblasti odměňování na akademické půdě vnímáme velmi naléhavě a zajistili jsme jí pevné místo v osnovách při výuce HR managementu.

Naši klienti

Nejinovativnější společnosti na světě se obracejí na BDA pro pomoc.

Nacházíme se v srdci Evropy

Adresa
Maiselova 15, Praha 1, 110 00
Česká republika

Kontakty
+420 606 923 452
info@bdadvisory.eu

O společnosti
IČ: 28522800
DIČ: CZ28522800