„Řízení odměňování a benefitů z globální perspektivy


Přednášející

Michael Pos

Head of Compensation and Benefits, zone EMEA, Nestlé SA

Cílem přednášky a semináře je přiblížit studentům pohled významného odborníka na řízení odměňování z globální centrály největší potravinářské společnosti světa, švýcarského Nestlé. Michael se podělí o své zkušenosti a přiblíží studentům realitu řízení odměňování a témata, která jsou dnes řešena v této oblasti na globální úrovni.

Otázky, které budou řešeny: Jaké je místo odměňování v řízení nadnárodní společnosti? Jaké výzvy a problémy jsou řešeny v dnešním odměňování? Kam směřuje vývoj odměňování? Co obnáší řízení odměňování na globální centrále? Jaké jsou aktuální inovace v odměňování? Jak vypadá práce manažera odměňování na globální centrále? Jak se stát špičkovým manažerem odměňování?

Michael Pos má dlouholeté zkušenosti s řízením odměňování a benefitů a patří k velmi inspirativním a významným osobnostem současného globálního odměňování. Michael byl klíčovou postavou při tvorbě a řízení Global Rewards and Recognition systems pro Nestle Group, který je jedním z nejlepších odměňovacích systémů světa. Michael také přednáší téma odměňování na Webster University v Ženevě pro MBA program – Human Resources Management.

Přednáška v rámci předmětu „Řízení odměňování a benefitů“

23. dubna 2018 na VŠE Praha

Přednáška v 14h30, RB 212 (vstup volný)

Seminář v 17h00, RB 112 (omezený počet míst)


Organizuje BDA ve spolupráci s Katedrou personalistiky

BDA je generální partner FPH Fakulty podnikohospodářské na VŠE Praha www.bdadvisory.eu